O MNIE2019-06-09T16:25:04+00:00

Tworzę niepowtarzalne przyjęcia!

Mam na imię Kinga i od  lat organizuję wspaniałe wydarzenia, w tym niezapomniane śluby i wesela.

Jestem  certyfikowanym Wedding Plannerem, w ciągu ostatnich lat zorganizowałam kilkadziesiąt pięknych uroczystości, zarówno weselnych, jak i biznesowych oraz pomogłam wielu Parom Młodym w samodzielnej organizacji ślubu i wesela.

Wspólnie przeszliśmy przez wszystkie kroki przygotowań, stworzyliśmy  spójną wizję, motyw przewodni, scenariusz, dobraliśmy najlepszych usługodawców, a także znaleźliśmy punkty newralgiczne i zadbaliśmy o doskonałą logistykę, by nic nie zaburzyło radości tego pięknego dnia.  Zapraszam również Ciebie!

Jak mogę Ci pomóc?

WSPIERAM w organizacji na Blogu 

POMAGAM  w samodzielnej organizacji na indywidualnych Konsultacjach dla Par

PRZEKAZUJĘ jak samodzielnie stworzyć wymarzony ślub i wesele na wydarzeniu Ślub Twoich Marzeń

KOORDYNUJĘ śluby po to, aby Państwo oraz wszyscy goście czuli się wyjątkowo.

TWORZĘ indywidualną i niepowtarzalną atmosferę każdej uroczystości.

Niezależnie od okazji, budżetu i wielkości przyjęcia,
PRAGNĘ ZORGANIZOWAĆ dla Państwa wyjątkowe wydarzenie,
które każdy z zaproszonych gości zapamięta na długi czas!

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą TUTAJ.

Jakie są wartości Białe Piwonie?

Zawsze dbam o najwyższą jakość świadczonych usług, tylko wtedy jestem w stanie zagwarantować Klientom pełną satysfakcję. Dysponuję bazą starannie wyselekcjonowanych usługodawców branży eventowej, których olbrzymia wiedza i wieloletnie doświadczenie są bezcenne w trakcie organizacji przyjęć.

Z bardzo dużym zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzę do każdego spotkania i wydarzenia. Przed przystąpieniem do każdych konsultacji lub wydarzenia, wykonuję szczegółowy wywiad i analizuję potrzeby oraz marzenia każdej Pary. Następnie sporządzam dokładny harmonogram przygotowań, kosztorys uroczystości, które dopasowuję ściśle do Państwa oczekiwań, czasu oraz możliwości. Kolejno tworzymy szczegółowy scenariusz przyjęcia, uwzględniając wszystkie osoby biorące udział w przygotowaniach oraz punkty newralgiczne uroczystości. Krok po kroku analizujemy i planujemy wykonanie wszystkich czynności, tak by w tym Jedynym Dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik!

Kocham piękne wnętrza, przedmioty, wspaniałą muzykę oraz wyszukany smak potraw. Przykładam ogromną wagę do tych elementów. Oryginalna scenografia, kompozycje kwiatowe, wyjątkowa papeteria, aromatyczna kuchnia oraz klimatyczna muzyka, dopasowane do okazji i tematu przewodniego, stworzą niepowtarzalną atmosferę uroczystości i nadadzą jej indywidualny charakter.

Ciągle szukam inspiracji, ciekawych i niecodziennych rozwiązań oraz wyjątkowych miejsc i ludzi, którzy będą współtworzyć Państwa uroczystość. Pragnę- z sukcesami,  stworzyć efekt „WOW” każdego wydarzenia!

Cały czas się doskonalę i kształcę oraz podnoszę standard świadczonych usług. Śledzę najnowsze trendy polskie i zagraniczne, biorę udzial w wydarzeniach branżowych, a wszystko by stworzyć dla Was i Waszych gości, wyjątkowe, i efektowne wydarzenie, które zapadnie w pamięci każdego na długo.

Kocham, to co robię, organizacja eventów jest moją pasją, dlatego wykonuję tylko wyjątkowe i niepowtarzalne realizacje, które wzbudzają emocje i dostarczają niezapomnianych wrażeń !

Główne kierunki działania

Konsultacje dla Par (Warszawa, Kraków, Rzeszów, ON-LINE)
Wsparcie w organizacji na Blogu
Koordynacja ślubów oraz eventów.
Wydarzenie ŚLUB TWOICH MARZEŃ: Kraków, Warszawa.
Organizacja ślubu, w tym śluby w plenerze oraz symboliczne

Filmy z niektórych realizacji znajdziesz tutaj i tutaj

ZAPRASZAM RÓWNIEŻ NA BLOGA ORAZ DO ZAPISANIA SIĘ DO NEWSLETTERA

Opinie klientów