O BIAŁE PIWONIE2018-10-02T13:55:40+00:00

TWORZYMY NIEPOWTARZALNE PRZYJĘCIA!

ORANIZUJEMY kompleksowo ceremonie ślubne, w tym śluby w plenerze, symboliczne, uroczystości weselne oraz inne przyjęcia rodzinne oraz EVENTY FIRMOWE- od sporządzenia planu do jego szczęśliwej realizacji.

WSPIERAMY w organizacji na BLOGU 

KOORDYNUJEMY wydarzenia po to,aby Państwo oraz wszyscy goście czuli się wyjątkowo.

POMAGAMY  w samodzielnej organizacji ślubu, eventu firmowego lub innego, ważnego dla Państwa wydarzenia – KONSULTACJE ORAZ BLOG

TWORZYMY  indywidualną i niepowtarzalną atmosferę każdej uroczystości.

Niezależnie od okazji, budżetu i wielkości przyjęcia,
PRAGNIEMY ZORGANIZOWAĆ dla Państwa wyjątkowe wydarzenie,
które każdy z zaproszonych gości zapamięta na długi czas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tutaj.

Jakie są nasze wartości?

Zawsze dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, tylko wtedy jesteśmy w stanie zagwarantować naszym Klientom pełną satysfakcję. Dysponujemy bazą starannie wyselekcjonowanych podwykonawców, których olbrzymia wiedza i wieloletnie doświadczenie są bezcenne w trakcie organizacji przyjęć.

Z bardzo dużym zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzimy do każdego wydarzenia, niezależnie od jego wielkości. Przed przystąpieniem do realizacji sporządzamy dokładny harmonogram przygotowań oraz kosztorys uroczystości, które dopasowujemy ściśle do Państwa oczekiwań, czasu oraz możliwości.Następnie tworzymy szczegółowy scenariusz przyjęcia, uwzględniając wszystkie osoby biorące udział w przygotowaniach oraz punkty newralgiczne uroczystości. Krok po kroku analizujemy i planujemy wykonanie wszystkich czynności, tak by w tym Jedynym Dniu wszystko było dopięte na ostatni guzik!

Kochamy piękne wnętrza, przedmioty, wspaniałą muzykę oraz wyszukany smak potraw. Przykładamy ogromną wagę do tych elementów. Oryginalna scenografia, kompozycje kwiatowe, wyjątkowa papeteria, aromatyczna kuchnia oraz klimatyczna muzyka, dopasowane do okazji i tematu przewodniego, stworzą niepowtarzalną atmosferę uroczystości i nadadzą jej indywidualny charakter.

Ciągle szukamy inspiracji, ciekawych i niecodziennych rozwiązań oraz wyjątkowych miejsc i ludzi, którzy będą współtworzyć Państwa uroczystość. Pragniemy, z sukcesami,  stworzyć efekt „WOW” każdego wydarzenia!

Cały czas się doskonalimy, kształcimy i podnosimy standardy świadczonych usług. Śledzimy najnowsze trendy polskie i zagraniczne, wprowadzamy nowości, a wszystko by stworzyć dla Was i Waszych gości, wyjątkowe, i efektowne wydarzenie, które zapadnie w pamięci każdego na długo.

Kochamy, to co robimy, nasza praca jest naszą pasją, dlatego wykonujemy tylko wyjątkowe i niepowtarzalne realizacje, które wzbudzają emocje i dostarczają niezapomnianych wrażeń !

Główne kierunki działania

Konsultacje dla Narzeczonych (również ON-LINE)
Wsparcie w organizacji na BLOGU
Koordynacja ślubów oraz eventów.
Przyjęcia weselne polskie i międzynarodowe
Ceremonie ślubne, w tym śluby w plenerze oraz symboliczne
EVENTY FIRMOWE (jubileusze, szkolenia, wyjazdy integracyjne)

Poznaj nas bliżej

Kinga Dudzik-Machul Certyfikowany Wedding & Event Planner, założycielka Białe Piwonie
Z wykształcenia jestem lekarzem weterynarii, z zawodu i zamiłowania kreatorką i organizatorką wszelkiego rodzaju wydarzeń, od kameralnych uroczystości rodzinnych i dużych przyjęć weselnych po eventy firmowe czy wyjazdy integracyjne. W ciągu ostatnich lat zorganizowałam wiele przedsięwzięć- wszystkie, niezależnie od wielkości, budżetu i charakteru, realizuję z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.
Od „zawsze” interesuję się branżą ślubną oraz eventową, śledzę najnowsze trendy, prasę oraz polskie i zagraniczne portale internetowe. Zdobywam kontakty i buduję starannie wyselekcjonowaną bazę partnerów biznesowych. Cały czas poszerzam swoje kompetencje, uczestniczę w szkoleniach, spotkaniach i targach branżowych. Wspieram również w samodzielnej organizacji wyjątkowych wydarzeń na blogu.
To właśnie z połączenia zdobytego wieloletniego doświadczenia, wysokich zdolności organizacyjnych i logistycznych, a przede wszystkim pasji do tworzenia niezapomnianych, pełnych emocji i piękna wydarzeń, powstała firma Białe Piwonie Weddings & Events.
Monika Kubisz Koordynatorka Białe Piwonie
Dyplomowany grafik i utalentowana artystka. Od najmłodszych lat obdarzona ogromną twórczą wyobraźnią, kocha zwierzęta, w wolnych chwilach rysuje, maluje, tworzy decoupage, a także dekoracyjne torty i ciasteczka. Jej specjalnością są kolorowe i słodkie Muffiny, dopasowane zawsze do tematu przewodniego przyjęcia. Pełna pomysłów miłośniczka podróży, uwielbiająca spędzać czas wśród pięknych wnętrz i krajobrazów, a także szeroko pojętego rękodzieła. Cechuje ją perfekcjonizm oraz doskonałe wyczucie stylu. W Białe Piwonie zajmuje się stylizacją uroczystości oraz ich koordynacją. Jej kreatywność, w parze z niezwykłą intuicją oraz dbałością o szczegóły, są nieocenione w każdej realizacji.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

ODPOWIEDŹ  ZNAJDZIESZ TUTAJ

Opinie klientów

Filmy z niektórych realizacji znajdziesz tutaj i tutaj

ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ NA BLOGA ORAZ DO ZAPISANIA SIĘ DO NEWSLETTERA