Dziś druga, ostatnia już porcja inspiracji z Międzynarodowych Targów Ślubnych Warsaw Wedding Days 2018. Serdecznie zapraszam.

KRUK’S DIFFERENT- SZYCIE NA MIARĘ

Nowoczesne, mobilne studio szycia na miarę ze SKANEREM 3D, który zbiera aż 52 wymiary z sylwetki, co pozwala na jeszcze dokładniejsze dopasowanie garnituru przez krawca.
Mój osobisty nr 1 tegorocznych targów Warsaw Wedding Days.
Koniecznie zobaczcie ich spot reklamowy
– inspirujący.

Kruksdifferent.com

 

AGATA WOJTKIEWICZ – WYJĄTKOWE SUKNIE ŚLUBNE

Perfekcyjne kroje w zgodzie z aktualnymi trendami. „W estetyce ślubnej cenimy nowoczesny minimalizm z poszanowaniem tradycji. Stawiamy na sensualne i zmysłowe projekty. Wierzymy, że suknia powinna być odzwierciedleniem osobowości i temperamentu panny młode”.

Agatawojtkiewicz.pl

Bridestore.pl

UNDER BEARD- ORYGINALNE MUCHY & POSZETKI

Nieskończona ilość wzorów i odcieni, solidne wykonanie i co ważne, produkowane w Polsce. Możliwość stworzenia muchy lub poszetki również zwłasnego materiału.

„Chcemy trafiać do wyjątkowych mężczyzn, których interesuje nowoczesna moda, z nutą nieszablonowości”

 

 

 

 

Underbeard.pl

 

 

 

ROGOWSKI – MANUFAKTURA DOBREGO STYLU

Firma rodzinna działająca na rynku odzieżowym od ponad 30 lat, korzeniami mocno osadzonymi w starym dobrym rzemiośle krawieckim, dziś popartym nowoczesnym parkiem maszynowym. Różnorodność tkanin, nietuzinkowe wzornictwo, dbałość o detale, a także pełna ingerencja klienta w kształt i wygląd produktu. Moją uwagę zwróciło również zaangażowana i profesjonalna obsługa.

Roland-moda.pl

 

ALEKSANDRA ZGUBIŃSKA ATELIER- PIĘKNIE I KOBIECO

Styl w jakim tworzone są te wyjątkowe suknie ślubne to „Maksimum kobiecości z nutką wysublimowanej ekstrawagancji”.  To właśnie kobieta- jej styl życia, piękno i charakter są największą inspiracją projektantki.

Zgubinska.pl

 

SIGNOR LEONE- STYL I OSOBOWOŚĆ

Kolekcja ślubna szyta na miarę. Wysoka jakość, doskonale dobrane materiały, eleganckie kroje indywidualnie dopasowane do sylwetki. Gustowne dodatki dopasowane do okazji, stylu i charakteru kupującego.

Signorleone.com

I LOVE MUSTANG- KONIKIEM DO ŚLUBU

Zadbany unikatowy klasyk z 1968 roku. Idealny do ślubnych sesji zdjęciowych i nie tylko.

Ilovemustang.com

 

LIMO4US- WYJATKOWE SAMOCHODY DO ŚLUBU

Szeroki wybór aut zabytkowych oraz współczesnych. Od klasycznego Rolls-Royca po limuzyny. Pasja, doświadczenie, dbałość o szczegóły oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

Limo4us.pl

TESLA WARSZAWA- DO ŚLUBU W ULTRANOWOCZESNYM STYLU

Nic dodać nic ująć.

Tesla

WEDDLO- NAJPIĘKNIEJSZE STRONY ŚLUBNE

Te spersonalizowane, pięknie zaprojektowane strony ślubne mogą zawierać m.in. mapy, księgę gości, Waszą historię, informacje o świadkach, listę prezentów, czy ślubne odliczanie. Jest to doskonała usługa, dla tych, którzy pragną by ich goście byli dobrze poinformowani, a tym samym czuli się dopieszczeni w tym wyjątkowym dla Was, ale też dla nich dniu.

Weddlo.pl

 Uważam, że stworzenie własnej ślubnej strony to świetna decyzja, która podnosi rangę wydarzenia i zdecydowanie polepsza jego odbiór przez zaproszonych gości, a także niweluje zbędne nieporozumienia i chaos organizacyjny przed i w dniu ślubu.
A o tym jak ważne jest przekazywanie informacji oraz logistyka na ślubie i weselu już za tydzień w kolejnym wpisie z cyklu Ślubne Wtorki. Zapisz się koniecznie do Newslettera, żeby nie przegapić tego ważnego tematu.

Do zobaczenia!

Kinga

 

Zostaw komentarz